دستگاه فراکشنال آر اف RF Secret

آراف فراکشنال سوزنی

دستگاه آراف RF فرکشنال سوزنی Secret جهت جوانسازی و رفع افتادگی پوست :

جديدترين تکنيک جوانسازی و جلوگيری از پيري پوست بوسيله سوزن های ميکرونی جهت جلوگيري از پيري پوست با سيستم پيشرفته راديو فرکانسي آراف فرکشنال سوزنی Secret میسر می باشد . در سيستم فرکشنال RF سوزني، سوزنهايي با ضخامت ميکروني وارد ناحيه درم شده، سپس انرژي RF به سطح سوزن اعمال مي شود. دستگاه آراف فراکشنال سوزنی Secret وسيله اي ايده ال براي باز سازي پوست مي باشد . با اعمال انرژي RF در عمق مورد نظر، نتايج بسيار خوبي از اين نوع درمان بدست آمده است . به علت تخريب حرارتي بسيار کم در ناحيه اپيدرم، زمان بازگشت به حالت اوليه بعد از درمان بسيار کوتاه بوده و عوارض جانبي مثل PIH ديده نمي شود. بدين لحاظ در مقايسه با ليزرها، اين روش براي تمامي تيپ هاي پوستي قابل استفاده مي باشد .

آراف فرکشنال سوزنی نسل جدیدی ازتکونولوژی جهت جوانسازی پوست است . آراف فرکشنال سوزنی جوان کننده و بازسازی کننده سطح و عمق پوست است . این تکنولوژی با ترکیب از دو مکانیسم لایه برداری فرکشنال در سطح اپیدرم و رساندن امواج گرمایی کنترل شده از طریق میکرو نیدل یا سوزن های بسیار کوچک در سطوح مختلف از درم باعث تحریک کلاژن سازی می شود . کمترین درد را داشته و بیشترین جوانسازی را با ان میتوان به دست آورد .

این روش با ایجاد امواج فرکشنال در سطح پوست باعث برداشت سلولهای مرده و سطحی پوست باعث بازسازی پوست و قرارگیری سلولهای جوانتر در سطح میشود باعث از بین رفتن چروکهای ریز و متوسط و برخی ناهمواری ها و لک های سطحی میشود.در ضمن کلاژنسازی را برای مدت طولانی فعال می کند .

از طرفی سوزنهای کوچک وارد شده به پوست امواج حرارتی را به عمق درم و در سطوح مختلف درم در محل قرارگیری کلاژن ها رسانده و باعث تکثیر و بازسازی کوتاه مدت و طولانی مدت انها و افزایش قوام پوست می شود .

این روش ترکیبی اثر خود را بر روی تمامی لایه ها و سطوح پوست گذاشته لذا روش درمانی موثری محسوب می شود . پس از چندین جلسه درمان با این روش بهبود قابل مشاهده در قوام و ظاهر پوست پدیدار می شود . از آنجا که این نوع لیزر امواج حرارتی را به عمق پوست جایی پایین تر از سطحی که سلولهای ملانین دار قرار دارند می تاباند نسبت به لیزر فرکشنال معمولی عوارض تیرگی پوست در ان در آسیا یی ها و افراد با پوست تیره کمتر است .

ویژگیهای سیستم آراف فرکشنال سوزنی Secret :

۱- کنترل دقيق عمق نفوذ از ۰٫۵ الي ۳٫۵ ميلي متر

۲- نفوذ آسان سوزن بواسطه قطر کم ( ۰٫۳ ميلي متر )

۳- نفوذ با کمترین میزان درد سوزن با بکارگيري موتور پله اي

۴- قابليت تنظيم زمان کاربرد RF تا ۹۵۰ ميلي ثانيه

۵- هندپيس تک قطبي جهت درمان زير چشم

۶- امکان استريل کردن سوزنها در مد Cleaning

کاربردهای درمانی آراف فراکشنال سوزنی :

درمان اسکارهاي آکنه، سوختگي و جراحي

درمان پيري پوست و پيگمانتاسيون

شفاف سازی پوست های آسیب دیده در اثر نور

کاهش Fine line ها و چروکها و درمان افتادگی پوست

بستن حفره ها و درمان جای جوش

درمان استرچ مارک ها و چروک های پوست

درمان افتادگی پوست

درمان منافذ باز پوست

درمان ضایعات پیگمانته

رفع انواع اسکارهای پوستی

تکنولوژی آراف فرکشنال سوزنی Micro Needle Radio Frequency با هدف رفع ضعف دستگاه های لیزر فرکشنال به صورت کاهش میزان تخریب در اپیدرم و درد بسیار جزئی تولید شده اند. در این دستگاه سوزن های بسیار ظریف با روکش عایق به صورت یکنواخت به داخل درم نفوذ کرده و میزان موثری از انرژی High Frequency به بافت منتقل می نماید . به دنبال انتقال انرژی ستون هایی از پروتئین لخته شده در بافت ایجاد می شود که تحریک فرآیند ترمیم و تولید میزان کافی از الیاف کلاژن را به دنبال خواهد داشت . سرعت بالای دستگاه منجر به افزیش کارایی نتایج درمان و کاهش قابل توجه درد می گردد . در این روش به علت عدم ایجاد آسیب در اپیدرم مدت زمان بهبودی به طور چشمگیری کاهش می یابد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .